tu jesteś:   STRONA GŁÓWNA
Poznaj Tatry
NATURA
   Zielony Świat Tatr
   Zwierzęta Tatr
   Klimat, Skały i Wody
   Kronika wydarzeń przyrod.
KULTURA
   Historia
   Etnografia
Filmy edukacyjne
AUDYCJE RADIOWE
ATLAS ROŚLIN
ATLAS GRZYBÓW
ATLAS ZWIERZĄT
PANORAMY TATR
INNE GÓRY
BLOG / NEWSY
WSPÓŁPRACA


BLOG / NEWSY
Niesamowite
 dodano: 18 Maja 2010


Na Kasprowym spadło 70 cm śniegu. Powiedziałem dziś jednej z nauczycielek, że w tych warunkach schodzenie z Kasprowego na Halę Gąsienicową z wycieczką szkolną jest niedorzecznością. A ona na to, że jej dzieci (wczesna podstawówka - 3, 4 klasa) mają doświadczenie zimowe i jeśli ja boję się chodzić w warunkach zimowych, to dziękują za takiego przewodnika. Niesamowite, niesamowite.... ciągle ludzie potrafią mnie zaskoczyć. Nie mogę wyjść z podziwu dla "pełnej determinacji" pań w osiąganiu celów, pewnie nie tylko górskich. Jeszcze Polska nie zginęła... póki takich nauczycieli mamy! Gdyby tylko rodzice wiedzieli, komu powierzyli swoje pociechy, gdyby tylko kurator wiedział to pewnie... nauczycielki dostałyby za odwagę "betonową płytę" u szyii i do Dunajca.

I pomyśleć, że jeszcze dwa tygodnie temu w Wielkich Koryciskach, sasanki słowackie (zdj. poniżej) wygrzewały się w dwudziestokilku stopniowym upale.

Pozdrawiam z deszczowego Zakopanego

Tomek Skrzydłowski

«« Powrót do listy wiadomości
    Drukuj     Wyślij znajomemu    Ilość odwiedzin   3434POZNAJ TATRY Copyright © MATinternet s.c. - Z-NE.PL - ZAKOPANE 1999-2021  ::  10222049 odwiedzin od 2007-01-09   ONLINE: 4