tu jesteś:   STRONA GŁÓWNA
Poznaj Tatry
NATURA
   Zielony Świat Tatr
   Zwierzęta Tatr
   Klimat, Skały i Wody
   Kronika wydarzeń przyrod.
KULTURA
   Historia
   Etnografia
Filmy edukacyjne
AUDYCJE RADIOWE
ATLAS ROŚLIN
ATLAS GRZYBÓW
ATLAS ZWIERZĄT
PANORAMY TATR
INNE GÓRY
BLOG / NEWSY
WSPÓŁPRACA


BLOG / NEWSY
Z Kolorado
 dodano: 7 Kwietnia 2012


 

To fajny dzień. Fajny dzień, ponieważ nadszedł ten czas żebym obgadał publicznie Amerykanów. W pierwszym rzędzie chcę naubliżać parkowcom amerykańskim, na zaproszenie których tu przyjechaliśmy. Powiem krótko: nie wyobrażałem sobie lepszego przyjęcia. Na każdym kroku, w każdej sprawie, gdziekolwiek się pojawiliśmy, czy w Rocky Mountains, Grand Canyon czy Natural Briges, wyposażenie, wejściówki a nawet nocleg w prywatnych domach mieliśmy za darmo. I za to jesteśmy  Wam bardzo zobowiązani. Oczywiście, nie za to, że za darmo, ale za tą elementarną życzliwość, solidarność "parkowców ". Mam nadzieję, że ktoś Wam kiedyś przetłumaczy tego bloga. Fajne jest też to, że nieco przy okazji rozpowszechniliśmy poznajtatry.pl (i góralszczyznę na naszej stronie) w południowo- zachodnich Stanach. I wiem, że nikt nie musi się za nas wstydzić.

Mam dziś wenę, żeby o wielu rzeczach pisać, ale sądząc po liczbie wejść na tego bloga i tak nie ma szczególnego zainteresowania moimi wymóżdżeniami, dlatego nie chcąc się narzucać napiszę tylko krótkie życzenia. Pod te święta życzę wszystkim wierzącym i niewierzącym, Polakom katolikom, i Polakom, którzy katolikami nie są, tym, którzy głosują za SLD, za PSL, PO, PiS, i za Ruch Palikota Wesołych Świąt.

Pozdrawiamy z Denver

Tomek Skrzydłowski i Paweł Szczepanek

 

Na zdjęciu obok: ja na dnie Kanionu Kolorado nad rzeką Kolorado a niżej Kanion Antylope.

«« Powrót do listy wiadomości
    Drukuj     Wyślij znajomemu    Ilość odwiedzin   4899POZNAJ TATRY Copyright © MATinternet s.c. - Z-NE.PL - ZAKOPANE 1999-2024  ::  13799099 odwiedzin od 2007-01-09   ONLINE: 6